Archiwum newsów, strona 7

Pani Beata Lupa - dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolenego w Ciepłowodach

19.07.2018

8 lutego 2018r. w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza odbyła się uroczystość, na którą przybyły władze gminy Ciepłowód. Wójt gminy przedstawił  uczniom, gronu pedagogicznemu i zaproszonym gościom  nową   p. dyrektor- wieloletnią nauczycielkę historii w naszej szkole- p. Beatę Lupę, gratulując jej wyboru  i  życząc  sukcesów w tak odpowiedzialnej pracy.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W CIEPŁOWODACH

19.07.2018

11 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza  w Ciepłowodach włączyli się  w ogólnopolskie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

Dzień Narodowego Święta Niepodległości tradycyjnie  w naszej gminie staje się czasem radości ze wspólnego  działania dorosłych, młodzieży i dzieci,  całej lokalnej społeczności. Jest więc ważną  lekcją współczesnego pojmowania  patriotyzmu.

II TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PROJEKTU SIATKARSKI DOLNY ŚLĄSK POD PATRONATEM SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I SIATKARSKIEGO KLUBU GWARDIA WROCŁAW.

19.07.2018

20 października 2017r. W  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciepłowodach odbył się II turniej Siatkarski Dolny Śląsk pod patronatem siatkarskiego klubu Gwardia Wrocław. Koordynatorem przedsięwzięcia był trener  Piotr Lebioda .

Udział w turnieju wzięły reprezentacje siatkarzy z czterech szkół podstawowych. Gościliśmy reprezentacje  wraz z trenerami ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Siechnicach , ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Strzegomiu oraz  drużynę ze Szkoły Podstawowej w Kamieńcu Wrocławskim .

Po wyrównaj i pięknej potyczce, zwycięstwo po raz kolejny wywalczyli siatkarze z Kamieńca.

Strzegomska ekipa zajęła II miejsce, Ciepłowodzka III a drużyna z Siechnic  zajęła IV miejsce.