Archiwum newsów, strona 7

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016

19.04.2016

Od poniedziałku do środy odbywają się egzaminy gimnazjalne. W poniedziałek  – część humanistyczna, we wtorek – część matematyczno – przyrodnicza i w środę – część językowa. Dla naszych tegorocznych gimnazjalistów, to nie pierwszy i nie ostatni egzamin w uczniowskim życiu. Bardzo ważny dla tych, którzy myślą o dostaniu się do dobrej szkoły ponadgimnazjalnej, gdzie wynik egzaminu jest bardzo istotny.

Życzymy trzecioklasistom powodzenia, a ich młodszym kolegom przypominamy, że najlepszy przepis na sukces to po prostu systematyczna nauka przez trzy lata gimnazjum.

21 MARCA W ZESPOLE SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W CIEPŁOWODACH ODBYŁA SIĘ JUŻ PO RAZ DRUGI REJONOWA DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW, STANOWIĄCA ELIMINACJE DO ZAPLANOWANEGO NA MAJ FINAŁU VI DOLNOŚLĄSKIEJ GALI TALENTÓW W POLANICY.

23.09.2017

Przedstawicielami naszej szkoły podstawowej byli Paweł i Stanisław Chwiła. Chłopcy od trzech lat układają różne kostki Rubika. Natomiast nasze gimnazjum reprezentował zespół taneczny „RAINBOW”, w skład którego wchodzą uczennice: Agata Trasper, Kamila Babula, Dominika Pakuła, Aleksandra Pieprzyk, Aleksandra Opyc, Jagoda Janiszewska, Natalia Grzegorzek i Agnieszka Kwiatkowska. Dziewczyny  zaprezentowały taniec ze wstążkami gimnastycznymi według własnego układu choreograficznego, który pozwolił im uzyskać nominację do Finału VI Dolnośląskiej Gali Talentów w Polanicy.

UCZNIOWIE KLAS I W PROGRAMIE „UMIEM PŁYWAĆ”

23.09.2017

W Szkole Podstawowej ZSS w Ciepłowodach po raz kolejny uczniowie klas najmłodszych przystąpili do udziału w projekcie powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Jest on realizowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów w roku szkolnym 2016/2017w ramach dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego  „Dolnoślązak umie pływać 2016”. Projekt  jest realizowany  przy współpracy z Urzędem Gminy w Ciepłowodach.  Zostało nim  objętych 30  uczniów klas pierwszych.

<p><br /> </p>

BEATA LIS