Archiwum newsów, strona 3

W CIEPŁOWODACH PROMUJEMY RODZINNE CZYTANIE!

23.09.2017

W Bibliotece Szkolnej Zespołu Szkół Samorządowych i Gminnej Bibliotece Publicznej w Ciepłowodach od połowy listopada realizowany był projekt czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych oraz ich rodzin pt. „Wielka liga czytelników” pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Głównym celem projektu było tworzenie mody na czytanie, kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy, promowanie wartości rodzinnych, w tym wspólnego spędzania wolnego czasu dzieci i rodziców.

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY PODSTAWOWEJ - ADAMA MICKIEWICZA

23.09.2017

Dnia 30 marca w ZSS , w Ciepłowodach odbył się uroczysty apel z okazji dnia Patrona Szkoły Podstawowej - Adama Mickiewicza. W apelu, który prowadziły Emilia Olejarnik i Martyna Klonowska,  wzięli udział uczniowie kl. I- VI Szkoły Podstawowej. Wśród zaproszonych gości był Sekretarz Gminy- Pan Robert Sarna.

Tradycja lat, a jednocześnie kreatywność sprawia, że ten dzień każdego roku jest wyjątkowym świętem.

PROJEKT EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

23.09.2017

W dniu 28 marca 2017r. w Szkole Podstawowej w Ciepłowodach uczniowie klas I-III uczestniczyli w finale projektu ekologiczno-przyrodniczego   „O przyrodę dbamy…”

Celem projektu jest promowanie wartości ekologicznych, zachowań przyjaznych środowisku oraz uczenie odpowiedzialności za jego stan. Jest też okazją do podzielenia się swoją wiedzą, talentami i umiejętnościami. Uczniowie bowiem w dniu finału prezentują to, nad czym pracowali od kilku dni i  tygodni.

<p><br /> </p>

BEATA LIS