Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 27

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W CIEPŁOWODACH

15.11.2016

      Jak co roku, 11 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

      Razem z rodzicami i wychowawcami, przedstawicielami władz samorządowych uczestniczyli w uroczystej mszy św. w intencji ojczyzny i mieszkańców gminy, którą odprawił ks. Dziekan Ryszard Słowiak. Msza rozpoczęła się wprowadzeniem pocztów sztandarowych: ZSS w Ciepłowodach, Straży Pożarnej w Dobrzenicach oraz straży pożarnej w Ciepłowodach. Delegacja uczniów gimnazjum złożyła przed ołtarzem wiązankę biało-czerwonych kwiatów.
 

więcej

MAGDALENA OZGA, ALEKSANDRA OPYC I TOMASZ STAWOWY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU POWIATOWEGO KONKURSU "zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA" . MAGDA Z JĘZYKA MIEMIECKIEGO, OLA I TOMEK W BLOKU MATEMATYCZNO - FIZYCZNYM.

04.06.2020

Po raz kolejny w miesiącu październiku  uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach w ramach XVII Dolnośląskiego Konkursu dla Uczniów Gimnazjów "zDolny Ślązak Gimnazjalista" i XIV Dolnośląskiego Konkursu dla Uczniów Szkół Podstawowych "zDolny Ślązaczek"  realizowanych przez Dolnośląski System Wspierania Uzdolnień przy DODN, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Konkursy nadają laureatom szczególne uprawnienia przy naborze do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

więcej

DZIEŃ NAUCZYCIELA

04.06.2020

Dnia 13.10 bieżącego roku w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odchodzono szczególny dzień- Dzień Edukacji Narodowej . Na uroczystość przybyło wielu gości, wśród nich Wójt Gminy Ciepłowody- p. Łukasz Białkowski, sekretarz gminy- p. Robert Sarna, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji i Rady Rodziców.

Uczniowie naszej szkoły- młodzi artyści pieśnią i słowem, uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i mądrych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

więcej

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

04.06.2020

W dniu 30 września 2016r. po raz pierwszy w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odbył się Szkolny Dzień Pieczonego Ziemniaka. W tym dniu zaplanowanych było wiele atrakcji dla naszych uczniów. Uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej już od godzin porannych przygotowywali się do konkursu, tworząc z ziemniaków „ Cudaki”.  Uczniowie z klas starszych  tworzyli plakaty na temat wartości odżywczych ziemniaka. Następnie wszyscy wzięli udział w turnieju wiedzy i sportowym.

więcej

NARODOWE CZYTANIE w Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków ZSS w Ciepłowodach

04.06.2020

        2 września 2016 r. uczniowie Gimnazjum w Ciepłowodach  zgromadzili się w szkolnej świetlicy, aby po raz kolejny włączyć się do  ogólnopolskiej  akcji Narodowego Czytania organizowanej przez Prezydenta RP.  Młodzież mogła  posłuchać  fragmentów   powieści            H. Sienkiewicza "Quo vadis” prezentowanych przez zaproszonych gości: wójta gminy                     p. Łukasza Białkowskiego, sekretarza p. Roberta Sarnę ,  ks. prałata Ryszarda Słowiaka .

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.