Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 27

UCZNIOWIE KLAS I W SZKOLE LEŚNEJ W BIELAWIE

04.05.2016

„Co piszczy w trawie?”- nad  tym pytaniem głowili się uczniowie klas I SP  , podczas swojej wizyty w Szkole Leśnej. Końcem kwietnia 30-osobowa grupa pod opieką swoich wychowawczyń Aliny Knapczyk i Agnieszki Zawadzkiej,  uczestniczyła w zajęciach terenowego ośrodka edukacyjnego w Bielawie, którego celem jest edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży oraz kształtowanie świadomości w zakresie poszanowania środowiska naturalnego.

więcej

„O PRZYRODĘ DBAMY – NIE NISZCZYMY, NIE ZAŚMIECAMY”.

18.01.2020

Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej po raz drugi wzięli udział w finale projektu ekologiczno-przyrodniczego „O przyrodę dbamy- nie niszczymy, nie śmiecimy…” . Tym razem punktem kulminacyjnym imprezy była prezentacja  doświadczeń i eksperymentów przyrodniczych. Dzieci przygotowując się do projektu działały według zasady, że  zdobywając wiedzę o świecie, sami stają się odkrywcami. Swoimi odkryciami chętnie podzieliły się ze swoimi koleżankami i kolegami

więcej

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016

19.04.2016

Od poniedziałku do środy odbywają się egzaminy gimnazjalne. W poniedziałek  – część humanistyczna, we wtorek – część matematyczno – przyrodnicza i w środę – część językowa. Dla naszych tegorocznych gimnazjalistów, to nie pierwszy i nie ostatni egzamin w uczniowskim życiu. Bardzo ważny dla tych, którzy myślą o dostaniu się do dobrej szkoły ponadgimnazjalnej, gdzie wynik egzaminu jest bardzo istotny.

Życzymy trzecioklasistom powodzenia, a ich młodszym kolegom przypominamy, że najlepszy przepis na sukces to po prostu systematyczna nauka przez trzy lata gimnazjum.  

więcej

21 MARCA W ZESPOLE SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W CIEPŁOWODACH ODBYŁA SIĘ JUŻ PO RAZ DRUGI REJONOWA DOLNOŚLĄSKA GALA TALENTÓW, STANOWIĄCA ELIMINACJE DO ZAPLANOWANEGO NA MAJ FINAŁU VI DOLNOŚLĄSKIEJ GALI TALENTÓW W POLANICY.

18.01.2020

Przedstawicielami naszej szkoły podstawowej byli Paweł i Stanisław Chwiła. Chłopcy od trzech lat układają różne kostki Rubika. Natomiast nasze gimnazjum reprezentował zespół taneczny „RAINBOW”, w skład którego wchodzą uczennice: Agata Trasper, Kamila Babula, Dominika Pakuła, Aleksandra Pieprzyk, Aleksandra Opyc, Jagoda Janiszewska, Natalia Grzegorzek i Agnieszka Kwiatkowska. Dziewczyny  zaprezentowały taniec ze wstążkami gimnastycznymi według własnego układu choreograficznego, który pozwolił im uzyskać nominację do Finału VI Dolnośląskiej Gali Talentów w Polanicy.

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.