Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 24

MIESZKAŃCY NASZEJ GMINY NIE ZAWIEDLI. PODCZAS 25. FINAŁU WOŚP ZEBRALIŚMY 7 245,51 zł

20.01.2017

 

Już po raz dwudziesty piąty w Zespole Szkół Samorządowych 15 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała na szczytny cel. W tym roku  motto akcji brzmiało następująco: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Podczas finału zebrano kwotę 7245,51zł.

Wolontariusze kwestowali już od wczesnych godzin rannych przed kościołami. Aura w tym dniu była dla nich wyjątkowo łaskawa. Kwestowali uczniowie naszego gimnazjum: Joanna Adamowicz, Klaudia Bagińska, Adrian Bębenek, Daria Forenda, Natalia Grzegorzek, Amelia Jaksender, Jagoda Janiszewska, Ela Krupa, Paulina Kubica, Michał Kuczaj, Gabriela Misiura, Aleksandra Opyc, Aleksandra Palac, Emilia Sokołowska, Katarzyna Szpórnóg, Michał Szubert, Julia Tomasiak, Anna Zarówna.

więcej

21 GRUDNIA - ŚWIĄTECZNY DZIEŃ W NASZEJ SZKOLE

13.12.2019

Dzień 21 grudnia  wprowadził nas w przedsmak świątecznej atmosfery. Uczniowie wraz z wychowawcami  zasiedli przy wspólnym stole wigilijnym, łamali się opłatkiem, składali sobie życzenia i smakowali potrawy przygotowane  na ten dzień.  Przedszkolaki przedstawiły całej społeczności szkolnej jasełka z okazji świąt Bożego Narodzenia , a grupa teatralna wzruszające przedstawienie z przesłaniem miłości. Rozbrzmiewający śpiew kolęd i pastorałek w wykonaniu chóru szkolnego i nie tylko ,nadał naszemu spotkaniu świąteczny charakter.

W tym dniu nagrody odebrali zwycięzcy szkolnego konkursu grafiki komputerowej "Magia świąt", który rozegrany został  w trzech kategoriach wiekowych.

Pierwsze miejsca zdobyły:

Emilka Myślińska - kl. IIb sp

Emilka Olejarnik - kl. VIa

Tamara Tomasiak - kl. IIa gim

Nagrodę publiczności za najładniejszą kartkę świąteczną otrzymała EMILKA OLEJARNIK

więcej

NASI UCZNIOWIE W WIOSCE MIKOŁAJA

13.12.2019

 

Jak wszystkim wiadomo, grudzień to taki miesiąc, który obfituje w liczne, miłe akcenty. Z jednej strony 6 grudnia – mikołajki, z drugiej strony 22 grudnia – początek zimy, z jeszcze innej 24 i 25 grudnia  - Wigilia i Boże Narodzenie, później Sylwester z Nowym Rokiem, można by  tak wymieniać bez końca. Każdy z utęsknieniem czeka na choinkę, na śnieg, na prezenty, na śpiewanie kolęd ... Dlatego też, nasi uczniowie z klasy II a, wraz z rodzicami i nauczycielkami, wybrali się 2 grudnia do Wioski Św. Mikołaja w Złotym Stoku, gdzie wspólnie z Elfem odkrywali tajniki warsztatu pracy Mikołaja.

więcej

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W CIEPŁOWODACH

15.11.2016

      Jak co roku, 11 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskich obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

      Razem z rodzicami i wychowawcami, przedstawicielami władz samorządowych uczestniczyli w uroczystej mszy św. w intencji ojczyzny i mieszkańców gminy, którą odprawił ks. Dziekan Ryszard Słowiak. Msza rozpoczęła się wprowadzeniem pocztów sztandarowych: ZSS w Ciepłowodach, Straży Pożarnej w Dobrzenicach oraz straży pożarnej w Ciepłowodach. Delegacja uczniów gimnazjum złożyła przed ołtarzem wiązankę biało-czerwonych kwiatów.
 

więcej

MAGDALENA OZGA, ALEKSANDRA OPYC I TOMASZ STAWOWY ZAKWALIFIKOWALI SIĘ DO ETAPU POWIATOWEGO KONKURSU "zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA" . MAGDA Z JĘZYKA MIEMIECKIEGO, OLA I TOMEK W BLOKU MATEMATYCZNO - FIZYCZNYM.

13.12.2019

Po raz kolejny w miesiącu październiku  uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursach w ramach XVII Dolnośląskiego Konkursu dla Uczniów Gimnazjów "zDolny Ślązak Gimnazjalista" i XIV Dolnośląskiego Konkursu dla Uczniów Szkół Podstawowych "zDolny Ślązaczek"  realizowanych przez Dolnośląski System Wspierania Uzdolnień przy DODN, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Samorząd Województwa Dolnośląskiego. Konkursy nadają laureatom szczególne uprawnienia przy naborze do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

więcej

DZIEŃ NAUCZYCIELA

13.12.2019

Dnia 13.10 bieżącego roku w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odchodzono szczególny dzień- Dzień Edukacji Narodowej . Na uroczystość przybyło wielu gości, wśród nich Wójt Gminy Ciepłowody- p. Łukasz Białkowski, sekretarz gminy- p. Robert Sarna, przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji i Rady Rodziców.

Uczniowie naszej szkoły- młodzi artyści pieśnią i słowem, uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i mądrych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczycieli, ich poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

grudzień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.