Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 23

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W CIEPŁOWODACH

12.07.2020

       11 listopada uczniowie Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza  w Ciepłowodach włączyli się  w ogólnopolskie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

    Dzień Narodowego Święta Niepodległości tradycyjnie  w naszej gminie staje się czasem radości ze wspólnego  działania dorosłych, młodzieży i dzieci,  całej lokalnej społeczności. Jest więc ważną  lekcją współczesnego pojmowania  patriotyzmu.

więcej

II TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PROJEKTU SIATKARSKI DOLNY ŚLĄSK POD PATRONATEM SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I SIATKARSKIEGO KLUBU GWARDIA WROCŁAW.

12.07.2020

 

20 października 2017r. W  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciepłowodach odbył się II turniej Siatkarski Dolny Śląsk pod patronatem siatkarskiego klubu Gwardia Wrocław. Koordynatorem przedsięwzięcia był trener  Piotr Lebioda .

Udział w turnieju wzięły reprezentacje siatkarzy z czterech szkół podstawowych. Gościliśmy reprezentacje  wraz z trenerami ze Szkoły Podstawowej nr 2  w Siechnicach , ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Strzegomiu oraz  drużynę ze Szkoły Podstawowej w Kamieńcu Wrocławskim .

Po wyrównaj i pięknej potyczce, zwycięstwo po raz kolejny wywalczyli siatkarze z Kamieńca.

Strzegomska ekipa zajęła II miejsce, Ciepłowodzka III a drużyna z Siechnic  zajęła IV miejsce.

więcej

ŚLUBAWANIE UCZNIÓW KLASY I SZKOŁY PODSTAWOWEJ

12.07.2020

 

We wtorek, 17 października br., w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Ciepłowodach odbyło się ślubowanie klasy pierwszej. Tego dnia 15 uczniów zdało swój pierwszy szkolny egzamin i zostało pasowanych na uczniów. Do tej uroczystości uczniowie przygotowywali się od początku roku szkolnego, aby jak najlepiej zaprezentować się przed swoimi starszymi kolegami. Uczyli się piosenek, wierszy, poznawali prawa i obowiązki ucznia.

więcej

13 PAŹDZIERNIKA W ZESPOLE SZKOLNO- PRZEDSZKOLNYM , W CIEPŁOWODACH ODBYŁ SIĘ UROCZYSTY APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ.

12.07.2020

 

Dzień Edukacji Narodowej to święto polskiej szkoły, wszystkich osób odpowiedzialnych za kształcenie dzieci i młodzieży- święto uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi , i tych, co szkołę prowadzą i nadzorują.

W tym dniu mieliśmy  okazję złożyć wszystkim nauczycielom nasze podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie naszych serc i umysłów.  Dlatego mottem przewodnim uroczystości były  słowa:

,, Nauczyciel- widzi więcej niż tylko twarz dzieci, stara się zobaczyć ich dusze’’.

więcej

NARODOWE CZYTANIE w Szkole Podstawowej im. A. Mickiewicza Ciepłowodach

12.07.2020

       7 września   uczniowie  szkoły w Ciepłowodach  zgromadzili się w szkolnej świetlicy, aby po raz czwarty  włączyć się do  ogólnopolskiej  akcji Narodowego Czytania organizowanej przez Prezydenta RP.  Młodzież mogła  posłuchać  fragmentów   dramatu Stanisława Wyspiańskiego prezentowanych przez zaproszonych gości: wójta gminy p. Łukasza Białkowskiego, radnego p. Damiana Cieślika,  przez p. Iwonę Małozięć z Biblioteki Gminnej, p. dyr. Barbarę Kopij, p. Michała Żygadło- nauczyciela, ale przede wszystkim liczne grono uczniów ze starszych klas.  

   Szkolne  Narodowe Czytanie tradycyjnie  przygotowała polonistka  p. L. Krzewska  i bibliotekarki p.p. M. Pakuła i I. Małozięć.

 

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.