Archiwum newsów, strona 22

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY PODSTAWOWEJ - ADAMA MICKIEWICZA

12.11.2019

Dnia 30 marca w ZSS , w Ciepłowodach odbył się uroczysty apel z okazji dnia Patrona Szkoły Podstawowej - Adama Mickiewicza. W apelu, który prowadziły Emilia Olejarnik i Martyna Klonowska,  wzięli udział uczniowie kl. I- VI Szkoły Podstawowej. Wśród zaproszonych gości był Sekretarz Gminy- Pan Robert Sarna.

Tradycja lat, a jednocześnie kreatywność sprawia, że ten dzień każdego roku jest wyjątkowym świętem.

PROJEKT EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

12.11.2019

W dniu 28 marca 2017r. w Szkole Podstawowej w Ciepłowodach uczniowie klas I-III uczestniczyli w finale projektu ekologiczno-przyrodniczego   „O przyrodę dbamy…”

Celem projektu jest promowanie wartości ekologicznych, zachowań przyjaznych środowisku oraz uczenie odpowiedzialności za jego stan. Jest też okazją do podzielenia się swoją wiedzą, talentami i umiejętnościami. Uczniowie bowiem w dniu finału prezentują to, nad czym pracowali od kilku dni i  tygodni.

MIESZKAŃCY NASZEJ GMINY NIE ZAWIEDLI. PODCZAS 25. FINAŁU WOŚP ZEBRALIŚMY 7 245,51 zł

20.01.2017

Już po raz dwudziesty piąty w Zespole Szkół Samorządowych 15 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała na szczytny cel. W tym roku  motto akcji brzmiało następująco: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”. Podczas finału zebrano kwotę 7245,51zł.

Wolontariusze kwestowali już od wczesnych godzin rannych przed kościołami. Aura w tym dniu była dla nich wyjątkowo łaskawa. Kwestowali uczniowie naszego gimnazjum: Joanna Adamowicz, Klaudia Bagińska, Adrian Bębenek, Daria Forenda, Natalia Grzegorzek, Amelia Jaksender, Jagoda Janiszewska, Ela Krupa, Paulina Kubica, Michał Kuczaj, Gabriela Misiura, Aleksandra Opyc, Aleksandra Palac, Emilia Sokołowska, Katarzyna Szpórnóg, Michał Szubert, Julia Tomasiak, Anna Zarówna.