Archiwum newsów, strona 21

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

22.11.2019

„Jak wygląda rzeczywistość ucznia? Codziennie po siedem godzin w szkole, po lekcjach prace domowe, w ostatnim czasie jeszcze więcej nauki z powodu zakończenia roku szkolnego. Ale to już za nami. A co przed nami? Poranek bez budzika,  czas wolny, słodkie leniuchowanie, słońce, które już od kilku dni świeci i przypomina wszystkim, że właśnie zaczynają się tak długo wyczekiwane i bardzo zasłużone wakacje.”

Tak w swoim wystąpieniu koniec roku szkolnego i początek wakacji letnich opisała Pani dyrektor w trakcie uroczystego finału roku szkolnego 2016/2017 w miniony piątek.

,, Bawią się znakomicie- uczniowie, nauczyciele i rodzice’’ - Festyn szkolno - przedszkolny w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach

22.11.2019

10 czerwca na terenie ZSS w Ciepłowodach  odbył się kolejny już szkolno-przedszkolny festyn, który w tym roku nosił tytuł: ,, Bawią się znakomicie- uczniowie, nauczyciele i rodzice’’. Imprezę poprowadzili pani Anna Garbowska- nauczycielka języka polskiego w naszej szkole  i pan Krzysztof Cwynar- aktor Teatru Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. W tym roku para prowadzących wcieliła się w postacie ojca i córeczki. Nad oprawą muzyczną festynu czuwał niezastąpiony pan Włodzimierz Szuwarowski.

Na festynie wśród licznie zgromadzonych gości powitaliśmy Wójta Gminy Ciepłowody-pana  Łukasz Białkowskiego, policjantów Komendy Powiatowej Policji z Ząbkowic Śląskich- panią Marzenę Chwadeczko , pana Rafała Smelę i  pana Jarosława Kępkę, przedstawicieli Straży Pożarnej w Dobrzenicach, radnych Gminy Ciepłowody oraz wielu przyjaciół naszej szkoły.

BANK PKO BP PRZYJAZNY DZIECIOM!

22.11.2019

30 maja 2017r. uczniowie klasy III a z Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach razem ze swoim wychowawcą panią Zofią Stilger –Śliczną i opiekunem SKO Marzeną Pakuła byli na wycieczce w  Banku PKO BP Oddział w Ząbkowicach Śl. Wybór banku nie był przypadkowy, ponieważ właśnie tu prowadzony jest rachunek SKO naszej szkoły, a spora liczba uczniów z tej klasy posiada w nim swoje konta oszczędnościowe w ramach SKO. Naszym przewodnikiem po pomieszczeniach banku była sympatyczna  pani kierownik Beata Pieniążek, która w ciekawy sposób przybliżyła nam pochodzenie banku PKO, jego historię i jak funkcjonuje on w dzisiejszych czasach.