Logo Ciepłowody ZS

Archiwum newsów, strona 19

,, Bawią się znakomicie- uczniowie, nauczyciele i rodzice’’ - Festyn szkolno - przedszkolny w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach

15.09.2019

 

10 czerwca na terenie ZSS w Ciepłowodach  odbył się kolejny już szkolno-przedszkolny festyn, który w tym roku nosił tytuł: ,, Bawią się znakomicie- uczniowie, nauczyciele i rodzice’’. Imprezę poprowadzili pani Anna Garbowska- nauczycielka języka polskiego w naszej szkole  i pan Krzysztof Cwynar- aktor Teatru Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. W tym roku para prowadzących wcieliła się w postacie ojca i córeczki. Nad oprawą muzyczną festynu czuwał niezastąpiony pan Włodzimierz Szuwarowski.

Na festynie wśród licznie zgromadzonych gości powitaliśmy Wójta Gminy Ciepłowody-pana  Łukasz Białkowskiego, policjantów Komendy Powiatowej Policji z Ząbkowic Śląskich- panią Marzenę Chwadeczko , pana Rafała Smelę i  pana Jarosława Kępkę, przedstawicieli Straży Pożarnej w Dobrzenicach, radnych Gminy Ciepłowody oraz wielu przyjaciół naszej szkoły. 

więcej

BANK PKO BP PRZYJAZNY DZIECIOM!

15.09.2019

30 maja 2017r. uczniowie klasy III a z Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach razem ze swoim wychowawcą panią Zofią Stilger –Śliczną i opiekunem SKO Marzeną Pakuła byli na wycieczce w  Banku PKO BP Oddział w Ząbkowicach Śl. Wybór banku nie był przypadkowy, ponieważ właśnie tu prowadzony jest rachunek SKO naszej szkoły, a spora liczba uczniów z tej klasy posiada w nim swoje konta oszczędnościowe w ramach SKO. Naszym przewodnikiem po pomieszczeniach banku była sympatyczna  pani kierownik Beata Pieniążek, która w ciekawy sposób przybliżyła nam pochodzenie banku PKO, jego historię i jak funkcjonuje on w dzisiejszych czasach.

więcej

„W KRAINIE BAŚNI ANDERSENA” - W SZKOLE PODSTAWOWEJ

15.09.2019

Uczniowie klas I-III co roku pod koniec maja włączają się do akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Również w tym roku uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami przystąpili w ramach  akcji  do projektu „W krainie  baśni Andersena”. Projekt miał na celu przybliżenie twórczości znakomitego duńskiego bajkopisarza. Baśnie takie jak: „Dziewczynka z zapałkami”, „Księżniczka na ziarnku grochu”, „Świniopas”, „Brzydkie kaczątko”, „Dzikie łabędzie”, „Królowa Śniegu”, „Nowe szaty cesarza” i „Calineczka” znane były pokoleniom Polaków.

więcej

V POWIATOWA OLIMPIADA MATEMATYCZNA GIMNAZJALISTÓW

15.09.2019

V Powiatowa Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów w Ciepłowodach odbyła się w dniu 17 maja 2017 r. Wzięło w niej udział 18 uczestników z sześciu gimnazjów powiatu ząbkowickiego. Każdą szkołę reprezentowało trzech uczniów.

Nagrodą główną był laptop ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śl.  

Najlepsza okazała się uczennica z Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śl. Olga Zaborska i powędrowała do niej nagroda główna.  II miejsce zajęła uczennica z Publicznego Gimnazjum w Ziębicach  - Ewa Trębacz.  III miejsce wywalczył Witold Podraza z Gimnazjum nr 2 w Ząbkowicach Śl.  Nagrodami za  II i III miejsce były tablety ufundowane przez Starostę Powiatu Ząbkowickiego Pana Romana Festera oraz  Burmistrza Ząbkowic Śl. Pana Marcina Orzeszka.

Nasz uczeń Tomasz Stawowy zajął  IV miejsce , po dwóch dogrywkach o  II i III miejsce.

więcej

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

wrzesień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.