Logo Ciepłowody ZS

News

Szkolny Dzień Sukcesu w ZSP w Ciepłowodach

17.06.2019

W piątek, 14 czerwca już po raz czwarty spotkaliśmy się w szkole, aby promować talenty i pasje naszych uczniów oraz podsumować ich sukcesy i osiągnięcia w mijającym roku szkolnym. W tym dniu wielu uczniów zabrało do szkoły gromadzone przez siebie zbiory i kolekcje, którymi chcieli się pochwalić. Ich ekspozycje podziwialiśmy od rana w hali sportowej. Były to m.in.: kamyki, muszelki, pluszaki, albumy, karty z piłkarzami, znaczki, monety, klocki, maszyny rolnicze, autka, prace plastyczne, puchary i dyplomy. Szczególnie zachwyciły oglądających elementy stroju jeźdźca i akcesoria niezbędne do jazdy konnej prezentowane przez Laurę Wrońską, Wiktorię Grzebielec i Paulinę Ziołę z kl. VI oraz albumy z monetami wystawione przez Michała Lipińskiego z kl.IVb i jego tatę p.Leszka Lipińskiego.

Po obejrzeniu uczniowskich wystaw bardzo atrakcyjne dla oglądających pokazy zaprezentowały nasze gimnastyczki: Zosia Tatarek z kl. IVa, Emilka Tomasiak i Zosia Pietrykiewicz z kl. III, Dagmara Tapka z kl. IVb, Paulina Kowalik, Oliwia Jamborska i Aleksandra Zapotoczna z kl. Va.

Kolejnym wydarzeniem tego dnia był konkurs piosenki „Śpiewać każdy może”. Swoimi występami zachwycili nas Milena Morawska z kl. IVc - zdobywczyni drugiego miejsca, Aleksandra Rydz z kl. Va, Emilka Myślińska z kl. IVb - zdobywczyni trzeciego miejsce, Julia Pajdowska z kl. IVb, Filip Gryk-Waloszek z kl. VI, zwycięzca konkursu oraz Ewa Stokłosa z kl. IVa. Wyróżnienie otrzymał duet Aleksandra Rydz i Filip Gryk-Waloszek. Konkurs poprzedził występ 6-latków z naszego przedszkola, który wzbudził powszechny aplauz widzów, a zakończył pokaz umiejętności gry na gitarze przez Sebastiana Ziołę.

W Szkolnym Dniu Sukcesu nie tylko prezentowaliśmy swoje pasje i zainteresowania, ale również podsumowaliśmy całoroczne osiągnięcia w konkursach i zawodach. Dyplomy, nagrody książkowe, medale i gadżety ufundowane przez Radę Rodziców i Wójta Gminy Ciepłowody otrzymali Mistrzowie Dobrych Manier, Mistrzowie Programowania, najlepsi sportowcy, członkowie chóru szkolnego, laureaci konkursów szkolnych, „Góry grosza” i „Super klasy”.

W tym dniu towarzyszyli nam zaproszeni goście: Wójt Gminy p. Łukasz Białkowski, Sekretarz Gminy p. Magdalena Tęsna-Pitner, Przewodniczący Rady Gminy p. Jacek Wolski, Przewodnicząca Komisji Oświaty i Zdrowia p. Edyta Pieta, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Promocji p. Edyta Lisowska, Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej p. Iwona Małozięć, Radni powiatu ząbkowickiego: p. Teresa Markowska i p. Marian Kozyra, Dyrektor Szkoły p. Beata Lupa oraz rodzice.

Tegoroczny Dzień Sukcesu dostarczył nam wielu wrażeń i potwierdził fakt, że uczniowie ZSP w Ciepłowodach mają ciekawe i zróżnicowane zainteresowania oraz talenty, które chętnie prezentują społeczności szkolnej inspirując do poszukiwania tych, którzy ich jeszcze nie odkryli.

                                                                                                                                                  oprac. Marzena Pakuła

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.