Logo Ciepłowody ZS

News

DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA

              W dniu 30 września 2016r. po raz pierwszy w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odbył się Szkolny Dzień Pieczonego Ziemniaka. Imprezę przygotowała pedagog  pani Ewa Bębenek  i psycholog pani Anna Rezner.

              W tym dniu zaplanowanych było wiele atrakcji dla naszych uczniów. Uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej już od godzin porannych przygotowywali się do konkursu, tworząc z ziemniaków „ Cudaki”. Były one bardzo ładne. Ponadto uczniowie z klas starszych szkoły podstawowej  tworzyli plakaty na temat wartości odżywczych ziemniaka. Następnie wszyscy wzięli udział w turnieju wiedzy i sportowym, wykazując się umiejętnościami i wiedzą. Wśród klas I-III szkoły podstawowej zwyciężyła klasa IIIb. Drugie miejsce klasa IIc, a trzecie – klasa IIIa. W kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej zwyciężyła klasa V. Drugie miejsce zajęła klasa VIb. Trzecie miejsce zajęły klasy: VIa i IV. Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności, posiadanej wiedzy i zdolności artystycznych.

Uczniowie gimnazjum dołączyli  do nas po 3 lekcji, biorąc udział wraz  z innymi w akcji „Sprzątania Świata”, którą  przeprowadziła pani Krystyna Koperek . Każda klasa miała wyznaczoną trasę do posprzątania.  Na zakończenie pan W. Szuwarowski i pan S. Sobczyk wraz z uczniami gimnazjum: K. Kubuszkiem i K. Szalczykiem rozpali w parku ognisko i upiekli ziemniaki, którymi nas poczęstowali. Ziemniaki były pyszne, a pogoda wprost  wymarzona. 

Miło będziemy wspominać ten dzień, który już wpisał się w tradycję naszej szkoły.

 

                                                                                                   Oprac. Ewa Bębenek

 

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.