News zdjęcie id 133

FERIE ZIMOWE 2016

,,My się nigdy nie nudzimy, bo na naszą świetlice chodzimy" - to hasło przewodnie minionych ferii zimowych organizowanych w  świetlicy Zespołu Szkół Samorządowych w Ciepłowodach. W wolnym od nauki czasie dzieci  mogły skorzystać z różnorodnej oferty zajęć, jakie odbywały się w ramach działania świetlicy szkolnej i środowiskowej. W czasie ferii  odbyły się cztery  wyjazdy, które cieszyły się dużym powodzeniem wśród  dzieci. Były to:  w pierwszym tygodniu - wyjazd do  kina Helios na bajkę ,,Alwin i wiewiórki -wielka wyprawa" i do ulubionego przez dzieci parku zabaw Loopy's World we Wrocławiu. Pierwszy tydzień ferii zakończył się wyjazdem na lodowisko do Świdnicy. Wśród uczestników byli tacy, którzy doskonalili swoje umiejętności, ale nie zabrakło również takich, którzy dopiero rozpoczęli swoja przygodę                       z łyżwami. W drugim tygodniu ferii byliśmy na basenie we Wrocławiu, gdzie bawiliśmy się doskonale przez trzy godziny.

Oprócz oferty wyjazdowej świetnie można było się pobawić w świetlicy. Do wyboru dzieci miały różnorodne i bardzo kreatywne zajęcia: od nowych technik plastycznych po smaczne zajęcia kulinarne. Dla tych, którzy nie byli                   z nami zdjęcia z naszej zabawy.

Anna Olejnik -Rydz