Logo Ciepłowody ZS

Razem na Święta

Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli i Placówek Oświatowych,

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

zachęcam wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe oraz polskie szkoły za granicą do udziału w kolejnej edycji akcji „Razem na Święta”. W ubiegłym roku w przedsięwzięcie włączyli się uczniowie i nauczyciele z ponad 6 tys. placówek. Organizowali oni zbiórki darów dla potrzebujących, pomagali seniorom w przedświątecznych porządkach, odwiedzali osoby chore i samotne.

Wiem, że tysiące uczniów na co dzień angażuje się w przedsięwzięcia charytatywne. W wielu szkołach funkcjonują kluby i koła wolontariatu, które realizują działania zasługujące na prawdziwe uznanie. Chciałbym, aby te wspaniałe inicjatywy zostały wzmocnione szczególnie w okresie przedświątecznym, kiedy najwięcej osób oczekuje na pomoc.
Jestem przekonany, że wsparcie, jakie otrzymają one od uczniów, będzie najlepszym sygnałem, że nie są same, że zawsze jest ktoś, kto o nich pamięta.

            Z ogromną przyjemnością zapoznam się z działaniami prowadzonymi przez szkoły, przedszkola i placówki oświatowe w okresie przedświątecznym. Zachęcam do dzielenia się najciekawszymi inicjatywami i publikowania informacji na stronach internetowych oraz profilach w mediach społecznościowych z oznaczeniem #RazemNaŚwięta. Wszystkie szkoły, przedszkola i placówki, które przystąpią do akcji, będą mogły pobrać specjalny logotyp i otrzymać pamiątkowy dyplom.

Jeszcze raz gorąco zachęcam do udziału w akcji. Na zgłoszenia czekamy do 19 grudnia do godz. 12:00. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Bądźmy razem na Święta!

 

Z wyrazami szacunku

Dariusz Piontkowski

Minister Edukacji Narodowej

 

Dyrektor Szkoły Zaprasza

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY
UL. SZKOLNA 2
57 - 211 CIEPŁOWODY
tel. / fax   74 8103444
zspsekretariat@cieplowody.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.