EGZAMIN GIMNAZJALNY

EGZAMIN GIMNAZJALNY ROK SZK. 2014/2015

EGZAMIN GIMNAZJALNY 21 - 23 KWIETNIA 2015 R.

Od wtorku do czwartku odbywają się egzaminy gimnazjalne. We wtorek  – część humanistyczna, w środę – część matematyczno – przyrodnicza i w czwartek – część językowa.

Dla naszych tegorocznych gimnazjalistów, to nie pierwszy i nie ostatni egzamin w uczniowskim życiu. Bardzo ważny dla tych, którzy myślą o dostaniu się do dobrej szkoły ponadgimnazjalnej, gdzie wynik egzaminu jest bardzo istotny.

Życzymy trzecioklasistom  powodzenia, a ich młodszym kolegom przypominamy, że najlepszy przepis na sukces to po prostu systematyczna nauka przez trzy lata gimnazjum.

HARMONOGRAM EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

dzień

przedmiot(y)

godz. rozpoczęcia

czas trwania

historia i wos

język polski

biologia, chemia, fizyka, geografia

przerwa

język obcy (poziom podstawowy)

przerwa

język obcy (poziom rozszerzony)

INFORMACJA DLA UCZNIA DOTYCZACA PRZEBIEGU EGZAMINU

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO 2013

Nasi gimnazjaliści , którzy w kwietniu przystąpili do egzaminu, ze wszystkich jego części uzyskali wyniki wyższe od średnich wyników powiatu ząbkowickiego.

W części humanistycznej: najwyższy wynik z języka polskiego uzyskała Paulina Jasińska, z historii – Damian Żak. W części matematyczno – przyrodniczej : z matematyki – Jędrzej Bernakiewicz, z przedmiotow przyrodniczych (biologia, chemia, fizyka i geografia) – Jędrzej  Bernakiewicz i Damian Żak. Z części językowej: Jędrzej Bernakiewicz i Adam Węgrzyniak – język angielski, Paulina Jasińska – język niemiecki.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom.

WYNIKI

wyniki_egzaminu.doc

EGZAMIN GIMNAZJALNY 2013

23 – 25 KWIETNIA 2013 R. - TRZY DNI NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH.

W GIMNAZJUM ROZPOCZĘŁY SIĘ EGZAMINY - 2012

Ostatnie tygodnie dla gimnazjalistów klas III były bardzo pracowite. Nie słychać było wrzawy na korytarzach, uczniowie wymieniali się uwagami, uzupełniali wiedzę, gdyż na „giełdzie” najlepiej widać było, czego człowiek jeszcze nie doszlifował. I ci bardziej ambitni, i ci wyluzowani siedzieli nad książkami i wkładali  wiele wysiłku w przygotowanie się do egzaminu.

Jest to ważne wydarzenie w życiu każdego gimnazjalisty, ponieważ wyniki, jakie uzyskają, będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji do szkoły ponadgimnazjalnej.

Życzymy gimnazjalistom opanowania stresu, połamania piór, lotnych umysłów i samych poprawnych odpowiedzi, a nauczycielom..., aby byli pozytywnie zaskoczeni.

List Dyrektora CKE z dnia 19 kwietnia 2012 r. do Gimnazjalistów.

Informacja dla ucznia dotycząca przebiegu egzaminu

<p><br /> </p>

BEATA LIS