Olimpijczycy Gimnazjum

Podczas uroczystości nadania imienia gimnazjum w dniu 06 czerwca 2012 r.  padały słowa, że wybrane przez nas imię „Polskich Olimpijczyków” zobowiązuje. Zobowiązuje do poszukiwania, rozwijania i pokazywania talentów, wskazywania tych najlepszych.

Olimpijczyk to człowiek wyjątkowy, który potrafi pokonywać wiele trudności, znieść wiele poświęceń, dokonać wyborów kosztem wyrzeczeń, charakteryzujący się bojowością i wiarą we własne siły, realizujący cele i zamierzenia. Taka właśnie jest Weronika Bunij uczennica klasy III a, którą rada pedagogiczna wskazała jako tą najlepszą i nadała tytuł Olimpijczyka Gimnazjum w Ciepłowodach.

Weronika na stałe przejdzie do historii szkoły, gdyż właśnie ona została pierwszym olimpijczykiem.

ROK SZK. 2011/2012

WERONIKA BUNIJ

Osiągnięcia Weroniki:

- Średnia ocen po ukończeniu gimnazjum 5,50

- Wysokie wyniki z egzaminów gimnazjalnych

-  Sukcesy w konkursach:

Finalistka  XI Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego „ zDolny Ślązak Gimnazjalista”

• I miejsce w XI edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego w kategorii szkół gimnazjalnych
  • II miejsce  w powiatowym konkursie „ Kodeks zdrowego żywienia”
  • III miejsce  w powiatowym konkursie wiedzy pod hasłem  „ Trzymaj formę w zdrowym ciele”

- praca  w samorządzie szkolnym- redagowanie kroniki

-  kultura osobista